Pokaż tylko dostępne
Numer
Powierzchnia
Pokoje
Piętra
Ogród
Status
Kompozycja Residence
18 domów w 6 budynkach
Kompozycja Residence to zespół 6 kameralnych budynków składających się z 3 kondygnacji nadziemnych oraz jednej, wspólnej dla wszystkich mieszkańców kondygnacji podziemnej, gdzie znajduje się parking. To wygodne rozwiązanie pozwala całkowicie wyeliminować z terenu inwestycji ruch kołowy.
Każdy, trzypoziomowy dom składa się z 6 pokoi i 3 łazienek.
Każdy, trzypoziomowy dom ma powierzchnię ok.150m2. i składa się z 6 widnych, ustawnych pokoi oraz 3 łazienek, po jednej na każdej kondygnacji.
Do dyspozycji właściciela każdego z domów są 2 miejsca postojowe w hali garażowej, komórka lokatorska oraz własna przestrzeń ogrodowa do aranżacji.
Domy zostały wyposażone w grzejniki kanałowe, które doskonale ogrzewają dom, chronią przed napływem zimnego powietrza z tarasów i balkonów. Są niewidoczne i eleganckie.
To, co wyróżnia nas projekt to m.in. duże, panoramiczne okna, przez które na co dzień wpada naturalne światło. Wykonane są z wysokiej jakości drewna, od wiodącego na rynku producenta.
Spacer 3D
Virtual Reality
Kontakt
Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą! Poznaj pełną ofertę naszych wyjątkowych domów już dziś!
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Wilanowska 24
05-510 Konstancin-Jeziorna
Godziny otwarcia:

Spotkania po wcześniejszym umówieniu.