Lokalizacja
Kompozycja Residence znajduje się w centrum Konstancina pod Warszawą. To dogodna lokalizacja dla osób, które cenią zieloną okolicę, spokój i ciszę, a także bliskość stolicy.
Konstancin - Jeziorna to jedyne uzdrowisko na Mazowszu.
To wyjątkowe miejsce na mapie, gdzie warto przyjechać nie tylko dla słynnej tężni solankowej, ale i dla rezerwatów przyrody, szlaków rowerowych, zabytkowych willi i pałaców. To gmina położona wśród lasów sosnowych, gdzie mieszczą się wysoko wyspecjalizowane zakłady lecznicze i rehabilitacyjne.
granica strefy A (strefa uzdrowiskowa) w Konstancinie- Jeziornie
dobry dojazd do centrum Warszawy
centrum handlowo-gastronomiczne Stara Papiernia 600m od inwestycji
sąsiedztwo Parku Pałacowego
sąsiedztwo Parku Zdrojowego
5 km od Parku Kultury w Powsinie
Okolice inwestycji

Konstancin-Zdrój jest jedynym na Mazowszu miastem-uzdrowiskiem. Jego największe atuty to doskonała lokalizacja - 20 km od centrum Warszawy, własne ujęcie solanki, tężnia oraz wyjątkowe walory krajobrazowe.

Prywatny park

Poczuj zapach lasu, odpocznij i zrelaksuj się z dala od nerwowego, pędzącego w zawrotnym tempie życia, w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej z Warszawą okolicy.

Oferujemy Ci dom z prywatnym parkiem dla mieszkańców, który stanowi 1/3 powierzchnii osiedla Kompozycja Residence. Bogaty w alejki spacerowe, miejsca idelane do odpoczynku, zachwyca cały rok wyniosłymi sosnami i eterycznymi świerkami. Wysokie klony, jesiony, stare dęby i graby, oszałamiająco kwitnące drzewa wiśni kolumnowej, jarząbu szwedzkiego i świdośliwy Lamarck’a uzupełniają ten zielony krajobraz każdej wiosny.

Rodzinny wypoczynek i bezpieczeństwo

Zadbaliśmy o zapewnienie Tobie I Twoim bliskimi życia w otoczeniu natury, mozliwości korzystania z atrakcji parku, a także odpoczynku w zaciszu swojego prywatnego ogrodu,. Okolica inwestycji również sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, bieganiu, przejażdżkom rowerowym i na rolkach, a także długim spacerom.

Ważnym aspektem dla nas jest także bezpieczeństwo mieszkańców. Wyłączony ruch samochodowy na osiedlu, pozwoli Ci w pełni i spokoju korzystać z walorów inwestycj, bez obawy o bezpieczeństwo rodziny.

Sprawdź co znajduje się w bliskim sąsiedztwie Kompozycja Residence
Kontakt
Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą! Poznaj pełną ofertę naszych wyjątkowych domów już dziś!
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Wilanowska 24
05-510 Konstancin-Jeziorna
Godziny otwarcia:

Spotkania po wcześniejszym umówieniu.