Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to oferta kompleksowa! Zapoznaj się z dostępnymi programami i wybierz ten najbardziej dopasowany do swoich potrzeb!

ZALETY PROGRAMÓW POD KLUCZ

Features
WYJĄTKOWE WNĘTRZA
Dobre mieszkanie to nie tylko wyjątkowy budynek i dobra lokalizacja. To także wyjątkowe cztery ściany, meble i elementy wystroju, które będą nas otaczać na co dzień.
PROGRAMY „POD KLUCZ”
Dla klientów, którzy poszukują nowatorskich i eleganckich wnętrz przygotowaliśmy, wraz z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design, programy wykończeniowe „Pod klucz”.
WYSOKA JAKOŚĆ
Zostały one stworzone z myślą o osobach wymagających i ceniących sobie najwyższą jakość.
NIEBANALNE ROZWIĄZANIA
To oferta dla ludzi poszukujących wyselekcjonowanych materiałów i niebanalnych rozwiązań.
MODERN LIFE – 990 zł/m2 brutto
Modern life to program wykończenia wnętrz dla wszystkich poszukujących wyselekcjonowanych materiałów i niebanalnych rozwiązań. Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek, wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.
Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania MODERN PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.
HIGH LIFE – 1490 zł/m2 brutto
Program High life to oferta skierowana do wymagających, ceniących sobie najwyższą jakość i niecodzienne rozwiązania. Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek, wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki z bogatą gamą dekorów, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.
Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania HIGH PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.
Be Individual 160 zł/m2 brutto
Pakiet Be Individual pozwoli na zrealizowanie najśmielszych marzeń dotyczących Twojego wnętrza. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy styl w oparciu o materiały najwyższej jakości w połączeniu z niecodziennymi rozwiązaniami. Opowiedz nam o swoich marzeniach i potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowany projekt.
Garden life 65 zł/m2 brutto
Piękne wnętrze to połowa sukcesu! Zadbaj też o otoczenie swojego domu i stwórz z nami swój zielony azyl.Zaprojektujemy dla Ciebie efektowny i funkcjonalny ogród zgodny ze światowymi trendami.
Kontakt
Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą! Poznaj pełną ofertę naszych wyjątkowych domów już dziś!
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Wilanowska 24
05-510 Konstancin-Jeziorna
Godziny otwarcia:

Spotkania po wcześniejszym umówieniu.